Informace o kurzech první pomoci zážitkem

Vítáme Vás na stránkách zaměřujících se na kurzy první pomoci netradiční zážitkovou metodou. Specializujeme se na první pomoc u dětí, dospělých a speciální kurzy pro firmy, školy a další instituce. Kurzy První Pomoci Prožitkem provází diplomovaný záchranář s praxí jak na záchranné službě, tak na oddělení ARO a JIP v nemocnicích.

Kurzy první pomoci prožitkem pořádáme od roku 2011. Nyní můžete absolvovat naše kurzy První Pomoci Prožitkem z pohodlí domova pomocí Online videokurzů, které můžete navštívit od ledna 2015. Stačí si pustit online kurz a vše se naučit tak, jako byste absolvovali kurz osobně.

UPOUTÁVKU na videokurzy První Pomoci Prožitkem můžete shlédnou  ZDE :

 

Nyní chystáme akreditaci kurzů, takže účastníci obdrží certifikáty po skončení školení, které lze uplatnit i mezinárodně. A dále chystáme nový kurz Zdravotník zotavovacích akcí, který využijete hlavně na dětských táborech a akcích s dětmi a dále akreditaci pro kurzy konané v MŠ, ZŠ a dalších vzdělávacích institucích.

Kurzy první pomoci se konají po celé ČR. V případě zájmu je možnost domluvit se na pořádání kurzů první pomoci pro firmy, školy, instituce a další.

Na kurzech první pomoci využíváme moderní pomůcky a věrohodné rekvizity navozující skutečnou situaci.

5.6.2014 jsme účinkovali v pořadu SAMA DOMA - ke shédnutí zde (63 minuta) -

Přijďte vyzkoušet naše kurzy První Pomoci Prožitkem a uvidíte, že první pomoc může být zábavná! Už nikdy nezapomenete, jak se v dané situaci zachovat a budete vždy připraveni okamžitě a správně reagovat.

  

ŠANCI ZACHRÁNIT ŽIVOT MÁTE POUZE JEDNU! Nepodceňujte řádnou přípravu. 

Reference z kurzů:

Sylvie S.

Díky školení se už nemusím bát o to, že nebudu vědět, jak pomoci druhým a můžu jim tak zachránit život. Lektorky jsou velmi pozitivní, vše vysvětlily srozumitelně, odpovídaly na všechny otázky a jsou znalé problematiky. Velmi oceňuji názorné pomůcky a jejich reálnost. Super "simulantka" při ošetřování.Doporučuji všem!

 

Kaka N.

Lepší kurz první pomoci ještě nezažila :)
 
Výklad pod Vašim vedením byl velice poučný a vedení stylem "říkám, vidíš, vyzkoušej" je podle mne tou nejlepší formou, protože "léčba šokem" zabírá vždy a tohle jste obě dvě zmákly na výbornou. Kurz mi hodně dal, naučila jsem se věci, o kterých jsem neměla ani tušení, dozvěděla jsem se maličkosti, které by mne samotnou nenapadly, ale člověku , který to potřebuje můžou zachránit i život a to je k nezaplacení. Nejen, že jsme byly všechny vedeny k pomoci malému dítku (jako nastávající chůvičky), ale také nám byla ukázána pomoc dospělému člověku a to je úžasné.
Odnesla jsem si také "chuť" nosit u sebe neustále lékárničku a rukavice, které jsme dostali jako dárek, se po včerejšku staly nedílnou součástí mojí kabelky.
Tímto bych chtěla Vám i Vaší sestře opravdu poděkovat za to, že jsem měla příležitost včerejší den strávit pod Vašim vedením a všem slečnám. paním, chůvičkám a maminkám, které jen okem zahlédli nabídku tohoto kurzu vřele doporučit: "dámy, slečny, paní opravdu si na tento kurz zajděte, budete v šoku stejně jako já, kolik věcí berete jako samozřejmost a ono je to ve skutečnosti úplně jinak. Tento kurz Vám otevře oči a přístup slečen lektorek Vám veškeré informace hodně rychle zapíše do Vašich hlav"

 

 

Lucie

Velmi oceńuji dobrou lekci výuky formou zážitku a mnoho cenných infomrací, které jsem nevěděla. Vše mi je teď jasné a lektorky vše dokázaly vysvětlit. Lektory byly příjemné a předaly nám mnoho rad a informací.

 

Radka B.

Ze školení jsem si odnesla spoutu nových vědomostí o tom, jak se zachovat v životě ohrožujících situacích, jak pomoci sobě i ostatním lidem v případech ohrožujících život, první pomoc při různých situacích. Ocenuji zážitkovou formu výuky! Atmosféra na školení byla příjemná, klidná, pohodlná, přátelská, uvolňující, učení zábavnou formou.

 

Věra P.

Ze školení jsem si odnesla mnoho praktických zkušeností, nejenom znalostí, ale i praxi. Atmosféra byla přátelská, oceňuji spolupráci i individální názorné ukázky. Kurz byl názorný, praktický, velmi užitečný.

 

Bára

Zjistila jsem mnoho informací, které jsem nevěděla. Líbílo se mi, že tady byla možnost si situace prakticky vyzkoušet. Lektorky byly velmi spolehlivé. Na každou otázku nám hned odpověděly.

 

Lucie Z.

Vím, jak postupovat a co v žádném případě nedělat při záchraně dětí. Budu si příště více věřit, když se setkám s krizovou situací. Perfektní domácí příprava rekvizit a názornost. Líbilo se mi vykládání o zkušenostech.

 

Petra

Oceňuji spoutu informací, které mi v případě nutnosti pomohou zachránit někomu život. Atmosféra byla skvělá, příjemné prostředí i lidé. Obě lektorky byly moc příjemné a snažily se zodpovědět naše dotazy i vše objasnit a názorně ukázat. Nejvíce se mi líbilo, že jsme si mohly vyzkoušet vše, co jsme se dozvěděly v praxi - resuscitaci,hromadnou dopravní nehodu a to vše i s připomínkami lektorek. Děkuji!

Kurz první pomoci

Kontakt

Kurzy první pomoci prožitkem

ppkurz@seznam.cz

724 764 922

Vyhledávání

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU

Kurzy první pomoci prožitkem

 

naši partneři

Atelier Dareen

 

Spolupracujeme:

Kurzy - Portál-firem.cz

TOPlist

Katalog firem - Hledej

 

katalog stránek, firem, obchodů, katalog, inkatalog.cz

Český katalog stránek

Zóna.cz - katalog stránek

Alfa Elchron

Portál, katalog a vyhledávač internetových stránek..

Evropský katalog stránek

Katalog web stránek Webatlas.cz

Katalog-odkazů.cz

SEO katalog

Evropský katalog

 

ikonka GTPR, S-rank a Jyxorank

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode